Wereld vluchtelingenweek - vriendendag

23/06/2026
Vriendendag

Wereld vluchtelingenweek was dit jaar van 15 juni tot 21 juni. Om vluchtelingen een extra hart onder de riem te steken, organiseerden we een vriendendag op woensdagnamiddag. 

Bij WERELD VLUCHTELINGENWEEK denken we aan mensen op de vlucht. 

Afgelopen woensdag op 17 juni organiseerden we een 'vriendendag'. Vrienden, leerkrachten en buurtbewoners waren welkom in ons opvangcentrum. Samen maakten we plezier en vierden we vriendschap! Zo was er een stand waar kinderen zich konden laten schminken. Ook kon je een henna motief laten plaatsen op je arm of hand. Om de vriendschap te eren, kon je je eigen vriendschapsarmbandje maken met verschillende kleuren garen en parels. Daarnaast kon iedereen iets achter laten op ons groot wit doek. Zo kwam een gezamenlijk kunstwerk tot stand. Verder waren er ook allerlei buitenspelletjes om je energie kwijt te kunnen. Touw trekken was erg populair. Het was een mooie en gezellige namiddag waar mensen van verschillende leeftijden én verschillende afkomsten samen een leuke tijd hadden.

Op 20 juni was het wereldvluchtelingendag. Deze internationale dag staat in het teken van kracht en moed van mensen op de vlucht.